fbpx

Hakkımızda

DNA Laboratuvarları A.Ş. 2015 yılında  yenilikçi bir anlayışla kalıtsal ve genetik hastalıkların tanı ve konsültasyon sürecini bir arada sağlamak hedefiyle İstanbul Vital Fulya Plaza 1. Katta kuruldu.

DNA Laboratuvarları, CAP (College of American Pathologists) ve EMQN ( The European Moleculer Genetics Quality Network) gibi uluslararası kuruluşlardan genetik testler bazında kalite akredite bir kurumdur.

Aynı zamanda DNA Laboratuvarları Türk Akreditasyon Kurumu’nun ön görmüş olduğu tüm laboratuvar standartizasyon süreçlerini tamamlamış olup, sertifikaları aşağıdaki gibidir:

Genetik Tanı Anlayışını Değiştiriyoruz

Türkiye’nin en kapsamlı  genetik hizmetini sunuyoruz. Genetik danışmadan, örnek alımına, sonuçların raporlanmasından, değerlendirmeye kadar her basamakta kişiye özel çözümler sunuyoruz.

Hastalıkların altında yatan genetik nedenleri en güncel teknoloji kullanarak ortaya çıkartırken, hem hasta hem de doktorunuz için hızlı, anlaşılabilir ve sonuç odaklı raporlar hazırlıyoruz.

Tıbbın her alanında, kapsamlı ve uygulanabilir genetik tanı sağlıyoruz.

Hastalıkların genetik kökeninin aydınlatılmasında en önemli basamak uygun test seçimidir. Bu aşamada kolay anlaşılabilir paneller ve algoritmalar ile test seçimini kolaylaştırıyoruz. Basamaklı test istemi yapılacağı gibi Premium hizmetlerimizle, bir hastalıkla ilişkili tüm testlerin tek seferde çalışılmasına olanak sağlayabiliyoruz.

Kişiye Özel Genetik Hizmeti Sunuyoruz

İnsan genetik haritasının tamamını ya da ekzom dizileme gibi yüksek veri çıktısı olan testlerin sonunda oluşabilecek her türlü ek klinik değerlendirme sürecini sizin için yönetiyoruz ve bu anlamda hastanın genetiğini merkeze alan bir anlayışla tüm risklerinin değerlendirilmesini sağlıyoruz.

DNA Laboratuvarları, en yeni teknolojilerin ülkemizde uygulanmasını sağlamak amacıyla AR-GE hizmeti sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz teknolojiler;

  • Yeni Nesil Dizileme Sistemi (Illumina NextSeq 500)
  • Sanger Dizileme Sistemi (ABI 3500)
  • Mikroarray Sistemi (Affymetrix)
  • Real Time PCR Sistemi (ABI StepOne Plus)
  • DNALab eXome BOXX (Biyoinformatik analiz çözümü)

 

Hizmet almak istediğiniz AR-GE projeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI  KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMI