DNA Laboratuvarları Hakkında

Test Arayın

Sosyal Medyada Biz

 

Hakkımızda

 
DNA Laboratuvarları A.Ş. 2015 yılında  yenilikçi bir anlayışla kalıtsal ve genetik hastalıkların tanı ve konsültasyon sürecini bir arada sağlamak hedefiyle İstanbul Vital Fulya Plaza 1. Katta kuruldu.

DNA Laboratuvarları, CAP (College of American Pathologists) ve EMQN ( The European Moleculer Genetics Quality Network) gibi uluslararası kuruluşlardan genetik testler bazında kalite akredite bir kurumdur.

Aynı zamanda DNA Laboratuvarları Türk Akreditasyon Kurumu’nun ön görmüş olduğu tüm laboratuvar standartizasyon süreçlerini tamamlamış olup, 2018 yılı içerisinde TURKAK TS EN ISO 15189:2014 Tıbbi Laboratuvar akreditasyon sertifikasını almayı hedeflemektedir.

Genetik Tanı Anlayışını Değiştiriyoruz

Türkiye’nin en kapsamlı  genetik hizmetini sunuyoruz. Genetik danışmadan, örnek alımına, sonuçların raporlanmasından, değerlendirmeye kadar her basamakta kişiye özel çözümler sunuyoruz.

Hastalıkların altında yatan genetik nedenleri en güncel teknoloji kullanarak ortaya çıkartırken, hem hasta hem de doktorunuz için hızlı, anlaşılabilir ve sonuç odaklı raporlar hazırlıyoruz.

Tıbbın her alanında, kapsamlı ve uygulanabilir genetik tanı sağlıyoruz.

Hastalıkların genetik kökeninin aydınlatılmasında en önemli basamak uygun test seçimidir. Bu aşamada kolay anlaşılabilir paneller ve algoritmalar ile test seçimini kolaylaştırıyoruz. Basamaklı test istemi yapılacağı gibi Premium hizmetlerimizle, bir hastalıkla ilişkili tüm testlerin tek seferde çalışılmasına olanak sağlayabiliyoruz.

Kişiye Özel Genetik Hizmeti Sunuyoruz

İnsan genetik haritasının tamamını ya da ekzom dizileme gibi yüksek veri çıktısı olan testlerin sonunda oluşabilecek her türlü ek klinik değerlendirme sürecini sizin için yönetiyoruz ve bu anlamda hastanın genetiğini merkeze alan bir anlayışla tüm risklerinin değerlendirilmesini sağlıyoruz.

 
Ayrıntılı Bilgi İçin
 

Size Nasıl Daha Fazla Yardımcı Olabiliriz ?

 
Bizimle İletişime Geçin
 
 
 
 
 

Your browser is out of date. It has security vulnerabilities and may not display all features on this site and other sites.

Please update your browser using one of modern browsers (Google Chrome, Opera, Firefox, IE 10).

X